Pracovní obuv

pracovni obuv

Obuv WOCK Clog je certifikovanou pracovní obuví vyvinutou podle potřeb profesionálů trávících celý svůj den na nohou. Pracovní obuv WOCK kombinuje vynikající materiálové a technické zpracování s vysokým komfortem. 

Protože víme, že stání na nohou celý den je velmi namáhavé, byl při návrhu boty kladen velký důraz na ergonomii boty. Obuv WOCK Clog je zdravotní obuví vhodnou pro každodenní profesionální užití. Pracovní obuv WOCK Clog je prodyšná, protiskluzová a snadno omyvatelná (v pračce nebo autoklávu). Pracovní obuv WOCK Clog je atestována dle norem CE Directive 89/686/CEE.

Pracovní obuv WOCK je odolná proti širokému spektru chemických tekutin a rozpouštědlům a díky specifickému designu horní části ochrání nohu uživatele před průnikem kapalin a náhodnému potřísnění.

Díky tomu je pracovní obuv WOCK vhodná například do:

 

Zdravotnických zařízení

Pracovní obuv WOCK je ideální pro aktivity čítající dlouhodobé stání a chození na nohou. Obuv je vhodná pro lékaře a sestry v nemocnicích, zdravotnických zařízení a také pro specialisty na klinikách a ambulancích.

 

Kosmetických salónů

Bota WOCK nabízí maximální komfort pro každodenní práci v kosmetických salónech, kadeřnictví nebo i maséry.

 

Farmaceutického průmyslu

Pracovní obuv WOCK je vhodná pro ty, kteří tráví hodně času stáním na nohou a chtějí snížit únavu spodní poloviny těla. Ztravotní boty clog jsou protiskluzové, vysoce odolné a přesto komfortní a prodyšné.

 

Úklidových společností

Obuv je vhodná pro všechny činnosti vyžadující neustálý pohyb po nohou. 

 

Potravinářského průmyslu

Ať připravujete polotovary, vaříte v kuchyni, nebo jídlo roznášíte, vaše nohy si zaslouží maximální pohodlí. Vyzkoušejte pracovní obuv WOCK Clog.

Zdravotní obuv WOCK standardZdravotní obuv WOCK průhledné 

Váš košík je prázdný.
Sídlo společnosti:

Marek Mikulík

Pharma Promotion

Oty Synka 1876/8
Ostrava - Poruba 708 00

Tel: + 420 774 177 579

info@pharma-promotion.cz

 ORIENTAČNÍ SYSTÉMY
Více zde


Vista System

Vista HealthCare